V sobotu 25. 4. 2026 se konal další úklid naší malebné vísky. S úklidem začali už 30. 3. 2026 klienti TK EXIT na parkovišti na "Konečné" a jeho okolí. Letos se sešlo kolem 40 účastníků, někteří sbírali odpad v okolí svých bydlišť a po cestě k areálu za OÚ, kde byl sběr pytlů a následovala společná "opékačka" a posezení u pivka. Nasbíralo se téměř 700 kg odpadů, bylo to skoro 50 pytlů... .
Je šílené, jak moc dokážeme znečišťovat své okolí a zatěžovat přírodu. Přesto Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se zase příště.